Jak rekrutujemy?

Stawiamy na osoby z pasją...

Rekrutacja składa się z trzech etapów:

Proces rekrutacji jest wieloetapowy, wymagający myślenia i uczciwości.

1

Etap I - analiza aplikacji

Wybór osób najbardziej spełniających nasze oczekiwania.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2

Etap II - rozmowa kwalifikacyjna

W trakcie spotkania weryfikowane są informacje zaprezentowane przez kandydata w dokumentach aplikacyjnych – w szczególności w zakresie wykształcenia, dotychczasowego doświadczenia zawodowego, umiejętności oraz planów zawodowych. W zależności od stanowiska sprawdzane są również: znajomość języków obcych – najczęściej języka angielskiego, zdolności analitycznego myślenia, kreatywność, itp.

3

Etap III - rozmowa decydująca

Spotkanie kandydata z osobą nadzorującą, w trakcie którego omawiane są szczegółowe warunki zatrudnienia oraz zakres obowiązków. Po tym spotkaniu podejmowana jest decyzja o zatrudnieniu wybranego kandydata.

 

Proces rekrutacji prowadzony jest w oparciu o aplikacje przesłane drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do współpracy wybieramy wyłącznie najlepsze i sprawdzone osoby. 

Argumenty pomocne w procesie rekrutacji:

  • doświadczenie,
  • licencje i uprawnienia,
  • znajomość języka angielskiego,
  • referencje,
  • prawo jazdy kat. BZainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o dołączenie do swojego CV zgody na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

 

logo facebook

 

Certyfikowana firma ISO 9001:2015

Jak działamy?

Profesjonalnie i skutecznie.

Mając bogate zaplecze doświadczeń oraz sprawdzonych i pewnych ludzi możemy zaproponować optymalne koszty dla rozwiązań dedykowanych.