Kilka słów o nas

Jesteśmy tu dla Ciebie

Informatyka jest naszą pasją

dzięki niej mamy wpływ na kreowanie otaczającej nas rzeczywistości.

Nie interesują nas utarte schematy, ciągle poszukujemy nowych, lepszych rozwiązań a dzięki innowacyjnemu i doświadczonemu zespołowi energicznych i zmotywowanych pracowników nie boimy się ambitnych wyzwań.

Zawsze trzymamy się ustalonych zasad.

Z naszymi Klientami współpracujemy w sposób, który nie ogranicza ich kreatywności, dając jednocześnie możliwość bycia najlepszym.

W procesie ciągłego doskonalenia wsłuchujemy się w potrzeby pochodzące od naszych Klientów, dzięki temu doskonale rozumiemy specyfikę biznesu oraz jesteśmy w stanie dopasować najlepsze rozwiązania.

Dla naszych Klientów jesteśmy przede wszystkim partnerami biznesowymi, dzięki którym informatyka staje się zrozumiała. Wdrażane przez nas rozwiązania optymalizują zachodzące procesy, ułatwiają pracę i dają rzeczywiste bezpieczeństwo.

Nie skupiamy się tylko na rozwiązaniu zaistniałych problemów. Dzięki analizie potencjalnego ryzyka oraz bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu i wiedzy wyprzedzamy możliwość zaistnienia niekorzystnych zdarzeń w przyszłości.

Dostarczamy gotowe rozwiązania chroniące naszych Klientów.

Mimo zmieniającej się rzeczywistości, nigdy nie zapominamy o tym, że kluczem naszego sukcesu są otaczający nas ludzie, ich umiejętności, wiedza, doświadczenie oraz zasady współpracy, które wyznajemy. Na bazie mocnych filarów złożonych z naszych pracowników budujemy sukces firmy, który przekłada się na sukces naszych Klientów.

Michał Stachura – Prezes Zarządu

Dlaczego my?

dlaczego warto współpracować właśnie z nami?

Wykształceni

Swoją przewagę budujemy w oparciu o ekspertów cyberbezpieczeństwa. Nasi pracownicy mogą pochwalić się dyplomami najlepszych polskich uczelni technicznych, kluczowymi certyfikatami oraz bogatym doświadczeniem zawodowym w instytucjach dbających o bezpieczeństwo państwa.

Zaufani

Stawiamy na prosty model współpracy stojący na fundamentach jakości działań, terminowości i poufności.

Od ponad dziewięciu lat nie zawiedliśmy żadnego z naszych Klientów.

Elastyczni

Wiemy jak dużo procesów zachodzących w życiu prywatnym, biznesowym i budżetowym powoduje ograniczenia czasowe naszych Klientów, dlatego szybko przystosowujemy się do zmieniających warunków. Dzięki temu tworzymy ergonomiczne, skalowalne i intuicyjne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa.

Terminowi

Wiedząc jak istotną mamy rolę w zakresie bezpieczeństwa zawsze staramy się być „na czas”, a nawet „przed czasem”.

Szanujemy Twój czas.

Innowacyjni

Stymulujemy innowacyjność pomysłów naszych Klientów i chronimy ich innowacyjność dzięki wdrożonym zabezpieczeniom.

U nas jest to, czego potrzebujesz

Rzeczywista analiza bezpieczeństwa, kopie bezpieczeństwa, wirtualizacja, klastry, konfiguracja urządzeń i sieci, zarządzanie kluczowymi obszarami bezpieczeństwa w zakresie sieci i systemów oraz wiele innych.

logo facebook

 

Certyfikowana firma ISO 9001:2015

Jak działamy?

Profesjonalnie i skutecznie.

Mając bogate zaplecze doświadczeń oraz sprawdzonych i pewnych ludzi możemy zaproponować optymalne koszty dla rozwiązań dedykowanych.