Zarząd

Zacznijmy współpracę

Michał Stachura, MBA

Prezes Zarządu, absolwent Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie posiadający szerokie doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania i cyberbezpieczeństwa. W Spółce odpowiada za zarządzanie strategiczne, rozwój produktów i innowacje. Prywatnie człowiek o uregulowanym życiu osobistym, pasjonat motoryzacji i sportu.

Dagmara Lech, MBA

Wiceprezes Zarządu, absolwentka Wydziału Administracji Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie od początku zdobywająca swoje doświadczenie w obszarze spółek prawa handlowego. W Stawil sp. z o.o. odpowiada za obszar projektów unijnych. Prywatnie szczęśliwa żona i matka pasjonująca się dobrą książką i smaczną kawą.

Tomasz Wilusz, MBA

Wiceprezes Zarządu, absolwent Wydziału Elektroniki i Telekomunikacji Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie posiadający doświadczenie zawodowe zarówno w sektorze administracji samorządowej oraz spółkach prawa handlowego. W Spółce odpowiada za obszar administracyjny i wykonawczy. Prywatnie mąż i ojciec pasjonujący się w szczególności piłką siatkową i nożną.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zapraszamy do kontaktu

logo facebook

 

Certyfikowana firma ISO 9001:2015

Jak działamy?

Profesjonalnie i skutecznie.

Mając bogate zaplecze doświadczeń oraz sprawdzonych i pewnych ludzi możemy zaproponować optymalne koszty dla rozwiązań dedykowanych.