Analiza bezpieczeństwa

Zadbaj o bezpieczeństwo Twoich danych

Skorzystaj z usług najlepszych specjalistów na rynku w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

Analiza którą możemy dla Ciebie przeprowadzić dostarczy Ci prawdziwej wiedzy na temat Twoich faktycznych zabezpieczeń i poziomu bezpieczeństwa IT. Nasi pracownicy podczas przeprowadzania analizy skupiają się na faktycznym działaniu i konfiguracji użytkowanych przez Ciebie urządzeń sieciowych. Po weryfikacji poziomu bezpieczeństwa jaki zapewniasz swojej organizacji, poddajemy analizie faktyczne funkcjonowanie procedur mających na celu uchronić zasoby i zapewnić optymalne działanie na wypadek wystąpienia zagrożenia.

Sprawdzamy podatność Twojej infrastruktury informatycznej poddając ją wielokrotnym testom w zakresie bezpieczeństwa. Za naszymi ekspertami stoi nie tylko ogromne doświadczenie, ale również kluczowe certyfikaty w dziedzinie bezpieczeństwa. Jesteśmy audytorami wiodącymi systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji, ale swoją uwagę skupiamy w głównej mierze na rzeczywistych zabezpieczeniach.

Weryfikacji poddajemy również procedury, które mają za zadanie zabezpieczyć Was na wypadek ataku hakerskiego, który może doprowadzić nie tylko do ogromnego chaosu w przedsiębiorstwie, ale również wyłączyć kluczowe elementy działania systemu, spowodować całkowity przestój organizacji lub utratę wizerunku na skutek wykradzionych danych.

Dzięki przeprowadzonej analizie i rzeczowemu raportowi, który otrzymujesz po jej przeprowadzeniu, dokładnie wiesz co należy zmienić, co poprawić, a co wyłącznie utrzymywać w należytej formie.

Analiza jest również weryfikacją Twojego zespołu informatycznego i sprawdzeniem jego skuteczności, wiedzy i prawidłowości wdrożonych rozwiązań.

Dzięki nam jesteś świadomy jaki stopień bezpieczeństwa zapewniasz swojej organizacji oraz wiesz czy wdrożone rozwiązania działają zgodnie z regulacjami prawnymi, najlepszymi praktykami oraz Twoimi założeniami.

Pamiętaj:

Aktywnie ujawniamy luki w Twoim zespole, procesach oraz te związane z błędną konfiguracją zabezpieczeń cybernetycznych w Twojej organizacji.
Dzięki współpracy z nami wzmacniasz Swój zespół, podnosisz poziom bezpieczeństwa i wiesz że otaczasz się prawdziwymi ekspertami.
Bardzo często nasze usługi pozwalają zoptymalizować wydatki przy wielokrotnym podniesieniu poziomu bezpieczeństwa.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zapraszamy do kontaktu

Jak działamy?

Profesjonalnie i skutecznie.

Mając bogate zaplecze doświadczeń oraz sprawdzonych i pewnych ludzi możemy zaproponować optymalne koszty dla rozwiązań dedykowanych.