Outsourcing

Dysponujemy referencjami gwarantującymi najwyższy poziom fachowości

Skorzystaj z naszej usługi wsparcia w postaci outsourcingu

Naszym celem jest skuteczny rozwój Twoich zasobów informatycznych wzmacniający bezpieczeństwo systemów i sieci, minimalizujący zagrożenia oraz chroniący cenne zasoby informatyczne organizacji, by móc je wykorzystać do innych ważnych spraw.

Dlaczego wiemy, że jesteśmy jednymi z najlepszych specjalistów w dziedzinie cyberbezpieczeństwa – od lat jesteśmy skupieni na zapewnieniu bezpieczeństwa złożonej infrastrukturze teleinformatycznej, nasi pracownicy posiadają ogromną i niekwestionowana wiedzę oraz doświadczenie potwierdzone wieloma skomplikowanymi realizacjami. Dysponujemy referencjami gwarantującymi najwyższy poziom fachowości.

Główne korzyści wynikające ze współpracy z nami:

złożoność zagrożeń z zakresu cyberbezpieczeństwa nieustannie wzrasta. Nasi pracownicy dysponują najnowszą bazą wiedzy oraz posiadają kluczowe wieloletnie doświadczenie potwierdzone umiejętnościami i certyfikatami.

Dzięki świadczonym przez nas usługom, zapewniamy:

  • wzmocnienie bezpieczeństwa Twojej firmy dzięki skutecznemu monitoringowi oraz szybkiemu rozwiązywaniu problemów,
  • pomoc techniczną dostępną w każdym miejscu i w każdej chwili,
  • odciążenie pracowników IT, którzy nie muszą już zajmować się problemami związanymi z bezpieczeństwem i zapewnieniem ciągłości działania,
  • optymalizację kosztów wynikających z obsługi infrastruktury informatycznej,
  • pełne raportowanie efektów swojej pracy oraz automatyzację procesu obsługi.

Standardowa pomoc techniczna jest dostępna 5 dni w tygodniu w godzinach pracy Twojej organizacji. W zależności od wybranego wariantu obsługi możesz również skorzystać z pełnej opcji, czyli opieki w trybie ciągłym, która obejmuje wsparcie przez całą dobę siedem dni w tygodniu 24/7.
W naszym centrum bezpieczeństwa, w którym monitorujemy zagrożenia w trybie ciągłym po stronie naszych Klientów oraz reagujemy na incydenty i zdarzenia mogące mieć wpływ na ciągłość działania pracują najlepsi z najlepszych, dzięki czemu masz pewność, że nie tylko nie tracimy czujności, ale potrafimy w zdecydowany sposób sprostać stawianym wyzwaniom.

Umów się na spotkanie z nami, zweryfikujemy Twój obecny poziom zabezpieczeń, pomożemy Ci rozwiązać problemy, a także podpowiemy – jak dokonać modernizacji infrastruktury, by w pełni wykorzystać zasoby sprzętowe w oparciu o które działa Twoja organizacja oraz zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa przetwarzanym danym.

Pamiętaj:

posiadamy najlepszych specjalistów, dzięki którym realizujemy usługi serwisowo-utrzymaniowe w trybie 24/7/365.
Zapewniamy proaktywne nadzorowanie sieci i systemów naszych Klientów. Posiadamy wewnętrzne centrum bezpieczeństwa (SoC), dzięki któremu monitorujemy serwery, urządzenia sieciowe oraz usługi w trybie ciągłym. Bierzemy odpowiedzialność za zarządzanie całością infrastruktury teleinformatycznej po stronie Klienta w każdym obszarze, zarówno sieci LAN jak i WAN.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zapraszamy do kontaktu

Jak działamy?

Profesjonalnie i skutecznie.

Mając bogate zaplecze doświadczeń oraz sprawdzonych i pewnych ludzi możemy zaproponować optymalne koszty dla rozwiązań dedykowanych.